Facebook Youtube

Přebor LKAS ve vícebojích družstev mladšího žactva a předžactva

Přebor LKAS ve vícebojích družstev mladšího žactva a předžactva


V pátečním závodě (3. 2. 2017) družstev nejmladších kategorií, se naši elévové umístili na 7. místě. Na stejném místě se umístily i elévky z družstva "A" a elévky z družstva "B" obsadily nakonec 11. příčku. Sedmička byla pro naše družstva šťastným číslem, neboť se na této příčce umístili i mladší žáci. Mladší žákyně "A" tedy svým pátým místem zařídily nejlepší umístění družstva v tomto závodě pro náš oddíl. Mladší žákyně "B" skončily na místě 8. Všem našim závodníkům děkujeme za jejich bojovnost a přejeme spoustu úspěchů v dalším snažení.

V případě zájmu můžete výsledky dohledat ZDE

Partneři

Liberecký kraj Český atletický svaz Národní sportovní agentura Město Liberec Adidas Lion sport Eliprom
AC Slovan Liberec