Facebook Youtube

Poděbradská chůze i s libereckou stopou

Poděbradská chůze i s libereckou stopou

Poděbradská chůze i s libereckou stopou. Lázeňská kolonáda v Poděbradech byla v sobotu 9.4.2016 opět svědkem tradičního chodeckého mítinku EA. Součástí závodů bylo i Mistrovství České a Slovenské republiky, mezistátní utkání družstev a závody mládežnických kategorií.

V Poděbradech byly letos k vidění výkony absolutní světové chodecké špičky, čas vítězky hlavního závodu žen na 20 km Mexičanky Alejandry Ortegaové je novým traťovým rekordem - 1:29:35. Rovněž vítěz závodu mužů na 20 km švédský reprezentant Perseus Karlström zašel skvělý čas 1:19:11. V početném mezinárodním závodním poli měl své zastoupení i náš klub. Martina Netolická obsadila v rámci MČR žen na 20 km výborné 3.místo. Bronzová medaile je zaslouženou odměnou pro tuto dlouholetou členku našeho oddílu i pro jejího trenéra Františka Páryse.

Partneři

Národní sportovní agentura Český atletický svaz Město Liberec Liberecký kraj
V.Z.V. Směnárna Adidas Lion sport Eliprom Eliprom
AC Slovan Liberec