Facebook Youtube

Úspěchy mladších žáků na krajském přeboru jednotlivců v Jičíně

Na krajském přeboru jednotlivců mladšího žactva byli žáci a žákyně AC Slovan velmi úspěšní.

Na ne jedné disciplíně zacinkala medaile. Je příslib do budoucna pro posílení starších družstev

kvalitními závodníky. Také se určitě můžeme těšit na podzimní finále krajského přeboru družstev

mladších žáků. Určitě nejsme bez šancí. Dále je dobrým výsledkem, že naši vybraní závodníci na Olympiádu mládeže potvrdili své výkony a někteří se ještě zlepšili. - Matouš Pešík, Ema Lhotáková a Filip Stádník.

A nyní k výsledkům:

Hoši: 

Štafeta chlapců na 4 x 60 m zvítězila stylem start - cíl ve složení Matouš Pešík, Ondra Klimeš, Honza Seifert a Ondra Hudík v čase 31,68 s.Dále  na 60 m př. Matouš Pešík doběhl druhý kvalitním  výkonem 9,59 s. Ondra Klimeš doběhl na hladké šedesátce 3. pěkným časem 8,18 s. Zlatý, stříbrný a bronzový hattrick jsme zaznamenali na dálce, kdy všichni účastníci si skočili osobní rekord. Zvítězil Matouš Pešík výkonem 5,21 m, druhý se umístil Ondra Klimeš za výkon 4,97 m, a třetí byl Honza Seifert výkonem 4,85 m. Nelze opomenout 2. místo Filipa Stádníka na výšce za výkon 1,39 m a dále 2. místo Honzi Šilberského v hodu míčkem výkonem 44,88 m. Na 1 500m, i když ne v moc obsazeném závodě, obsadil také Ondra Galandr 2. místo velmi kvalitním výkonem 5:18,88 min.

 

Dívky:

Skok vysoký dívek ovládla přesvědčivě Ema Lhotáková výkonem 1,47 m. Další vítězkou v hodu míčkem byla Patricie Pošmourná, která teprve začíná s atletikou pěkným výkonem 40,49 m. Vrh koulí znamenal pro naši Kačku Tůmovou 3. místo ve velmi pěkném závodě, kdy se pokus od pokusu zlepšovala a výkonem 9,22 m si vrhla svůj osobák.

Partneři

Liberecký kraj Český atletický svaz Národní sportovní agentura Město Liberec Adidas Lion sport Eliprom
AC Slovan Liberec